Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!

Edice Klára a Drobeček-Anne Bachnerová

16. srpna 2008 v 7:27 | Sisinka |  Knížky o koních
1.Poník tropí hlouposti
Vzrušující dobrodružství z jezdeckého klubu v Hradišti pokračuje s novými hrdiny,Klárkou a jejím poníkem Drobečkem.Ale proč je Drobeček poslední dobou tolik rozpustilý,utíká ze svého stání a při hodinách jezdectví tak zlobí?Klárka se rozhodne,že bude sledovat poníka ve dne v noci,aby odhalila příčinu jeho podivného chování.Jak to všechno nakonec dopadne?

Největší obrázek výrobku Poník tropí hlouposti
2.Poník hrdina
Jezdecký klub v Hradišti se dostane do finančních obtíží a hrozí,že bude zrušen.Děti se samy pustí do záchrany klubu.Vymyslí plán jak peníze obstarat?A kdo se dostane až na stránky novin?Další příběhy plné nevšedních zážitků a velkých překvapení vám přináší nová edice Klára a Drobeček.
3.Začarovaný poník
V jezdeckém klubu se objeví nový poník, nezkrotná a divoká černá kobylka Čarodějka,po jejímž příchodu se začnou dít podivné věci.Drobeček je najednou jako začarovaný.Podaří se Kláře zjistit,co se s Drobečkem děje?
4.Poník v nebezpečí
Děti v jezdeckém klubu se připravují na zkoušku dovedností a zároveň prožívají velké trápení.Jejich poníci totiž trpí zažívacími obtížemi a všechno nasvědčuje tomu,že se otrávili krmením.Podaří se poníky zachránit?Jak to všechno nakonec dopadne?
Největší obrázek výrobku Poník v nebezpečí
5.Poník na výletě
Klára a její kamarádi jsou na výletě.Čtyři dny společně putují na velké velikonoční vyjížďce a zažívají nová dobrodružství.Najednou se však ztratí a nikdo neví kudy dál.Naštěstí má s sebou Klára Drobečka,nejlepšího záchranáře na světě.A bylo by divné,kdyby se vyjížďka nestala báječným zážitkem všech dob!
6.Poník a dvojčata
Čarodějce,Drobečkově lásce,se narodila dvojčata a hříbatům se vede špatně.Klisnička se dokonce ocitá na pokraji života a smrti.Byl by to zázrak,kdyby přežila.Naštěstí je tu Klára,odhodlaná udělat vše pro její záchranu.Možná se přece jen stane zázrak...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama