Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!

Srpen 2009

Už asi skoro nikdy...

29. srpna 2009 v 7:56 | Sissi |  Moje kecíky
Čus lidi,
už jsem tu nebyla takovou dobu,ale prostě chci říct,že sem na blog už skoro nikdy nepudu.Nejsem na něj naštvaná,ale už mě to mebaví ještě víc,a tak kdybyste se ptali,kde su...
Asi začnu častějic chodit ven,bývá tak hezky (i když hic)...A za dva dny je ŠKOLA!!!!!!!!!!!!!!NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!
Těšíte se?Určo ne,co?Já bych ale bez školy žít nemohla.Ne,jako,učení mě vůbec neba (TFUJ!) ,ale bez kámošek a tak.Kdyby nebyla škola,tak bysme se asi nepotkali.A byla by to nuda celé dny sedět doma...Njn,asi sem to přehnala :-P No nic,takže se na školu těším polovičně.Možná k nám někdo přibyde,ale vím,že ubyde.No nic.Tak se mějte,a už sem asi nebudu chodit skoro VŮBEC!!!

Vaše Sissi


Plavák

14. srpna 2009 v 7:49 | Sissi |  Barvy a znaky koní

Plavák je kůň se žlutou,béžovou až tmavošedou srstí a černou hřívou,ohonem a spodky končetin.Typický je úhoří pruh na hřbetě,někdy i zebrování na nohou.Plaváci jsou obvyklí,vyskytují se u fjordů ve žluté formě,u tarpanů (koniků) v šedé.
Úhoří pruh

Fakt sorry,ale...

2. srpna 2009 v 6:49 | Sissi |  Moje kecíky
Blog.cz už mě vážně přestává bavit.Z toho,jak jsme furt pryč teď na prázdkách jsem si úpně odvykla psát na blog a tak asi...

Sem půjdu asi jen tak 1x nebo 2x za týden.Tady už mě vážně omrzívá.Chtěla bych radši chodit ven,venčit králíčka,jezdit na prádky a hrát Kao the kangaroo než sedět furt doma a psát články...NUDA,NUDA,NUDA!!!
Fakt sorry SB,nebojte,zatím to tady nehodlám zrušit,jen míň budu sem chodit,kdyžtak se vám asi nezapíšu do kontroly SB a ztratím vás...No nic.Mám ICQ tak bych kdyžtak ho vám dala kdo má i email.
Ale občas sem pudu,přidám jeden,dva články,ale vyjímečně.
Fakt se nezlobte...:´-(

Vaše Sissi

horses.jpg horses image by ice0408